גיבוש עובדים במציאות מדומה

מציאות מדומה – עולם שלם של חוויות חדשניות לאירועי גיבוש עובדים

אם אתם מחפשים חוויות מציאות מדומה לגיבוש עובדים, הגעתם למקום הנכון!

יחד, נהפוך את יום הגיבוש שלכם לאירוע בלתי נשכח

איך נעשה את זה?

גיבוש עובדים תוך כדי דגש על פיתוח מוכוון מטרה

ריכזנו צוות של מומחים שכולל יועצים עסקיים, יועצים ארגוניים ופסיכולוגים. הצוות שוקד על פיתוח תהליכי למידה ופיתוח צוותים, יודעים למקד ברגע הנכון, ומצד שני לתת מקום לחוויה וכיף, ומתי לדחוף את הצוות לקצה.

פעילות גיבוש עובדים שמערבת את כולם

שיחות טלפון חשובות, בעיות שצצות, או סתם חוסר נכונות להירתם לתהליך, עלולים להוות מכשול בכל גיבוש עובדים.
חוויות המציאות מדומה שלנו עובדות!
מה זה אומר? הן מרגשות, ומצריכות רמות בסיביות של מעורבות ואינטראקציה של המשתתפים כדי שיהנו.

החוויות והתכנון של אירוע גיבוש עובדים, יבטיח מגוון רחב של פעילויות, ושילוב של כלל המשתתפים לחוויה שלא תקבלו בשום מקום אחר, אבל עם ערך מוסף!

יום גיבוש שמתאים לכל סוגי הצוותים

חוויות המציאות המדומה שלנו משלבות תרגילים ופעילויות קבוצתיות מגוונות. חוויות אלה מאפשרות לצוותים קטנים של 20-30 עובדים ומנגד גם לארגונים גדולים של מעל 400+ עובדים.
ללא משמעות לגודל הצוות או החברה, נוכל להתאים לכם אישית פעילות גיבוש בכדי להשיג את המטרות שלכם.

פיתוח צוות עובדים תוך שימוש בחוויות עם ערך מוסף

לטובת פעילות צוותית טובה יותר, ישבנו יחד עם יועצים ארגוניים מקצועיים בשילוב רקע גדול במחקר ופיתוח אנו נדע בדיוק כיצד לקיים פעילות מהנה ובעלת ערך לכלל צוות העובדים שלכם.

תקשורת צוותית טובה יותר 

על מנת לתת לצוות העובדים שלכם את הפעילות הרלוונטית ביותר, היועצים והפסיכולוגים שלנו פיתחו יחד איתנו חוויות ופעילויות שיגרמו לכולם להשתתף, ישפרו את התקשורת הבין אישית ועוד.

פיתוח צוות ושיפור יכולות תקשורת במציאות מדומה

מציאות מדומה, הכלי הפשוט, החדשני והמדהים ביותר נכנס לעולם הגיבושים ולפיתוח צוותים. באמצעות מציאות מדומה ניתן לאתגר את צוות העובדים שלכם בחוויות ופעילות קבוצתית שהם לא יכלו לחוות בעולם האמיתי.

מה זה בעצם מציאות מדומה לאירועים?

מציאות מדומה היא טכנולוגיה שמאפשרת לקחת שחקן או קבוצה של שחקנים לכל עולם שתרצו. כיום משתמשים בטכנולוגיות של מציאות מדומה במגוון תחומי חיים ומגוון תעשיות שונות – בעולם הרפואה, לימוד, סימולציות, הקלה על טיפולים וכן יותר ויותר משתמשים במציאות מדומה גם באירועים.
בהתחלה השימוש במציאות מדומה באירועים היה בעיקר כמשחקים, אך כיום, יותר ויותר חברות מכל התעשיות בארץ ובעולם, מתחילות לעשות שימוש במציאות מדומה גם באירועים, גם בכנסים, וגם ביום יום על מנת להציג ללקוחות את יכולותיהם, ולהשאיר עליהם רושם של “וואוווווו” בזמן קצר מאוד.

האם מציאות מדומה מתאימה רק לאירועים של ילדים? רק לאירועים וכנסים של מבוגרים?

אז זהו, שמציאות מדומה היא טכנולוגיה שמתאימה לכל מי שיכול לשים משקף מציאות מדומה על העיניים. הטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן, אבל השימוש במציאות מדומה לאירועים הוא לא רק לשם ה "FUN”, גם, אבל ממש לא רק לשם כך. הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלכם, גדול או קטן, המבקרים בכנס שאתם רוצים למשוך, המיצג שאתם רוצים להקים – כולם יכולים לשלב מציאות מדומה, ולעשות את הצעד קדימה – שיהפוך את האירוע ואתכם לבלתי נשכחים.

על מה אתם חושבים כשאומרים לכם מציאות מדומה?

כנראה שאתם חושבים על שחקן אחד, ששם על הראש משקף VR והוא לבד בעולם משלו, ולא מתקשר עם אף אחד חוץ ממה שהוא רואה.

מהרגע הראשון שהתחלנו לעבוד, התרכזנו בחוויות קבוצתיות מרובות משתתפים במציאות מדומה, בהן מספר רב של משתתפים לוקח חלק.

חוויות של מציאות מדומה מתאימות לכל האירועים?

רק חוסר במודעות לטכנולוגיה או העדר בהתנסות במציאות מדומה מגבילים אתכם, המציאות המדומה והתכנים השונים מתאימים לכל גיל, לכל קהל יעד והם כלי עוצמתי בידיהם של אנשי עסקים חדים. עמדות של מציאות מדומה יכולות להיות המקפצה שלכם, להשארת רושם משמעותי, בלתי נשכח שיעזור לכם לעקוף את כל המתחרים שלכם.

מצאתי חווית מציאות מדומה לאירוע – מה עכשיו?

קודם כל, יוצרים עמנו קשר!
אם אתם רוצים עוד מידע עד שנעשה את השיחה:
תכנון תכנון תכנון – לוודא שמה שחיפשתם כחווית מציאות מדומה לאירועים, אכן מתאים ותואם את מה שחשבתם עליו, ולתכנן את פרטי האירוע ברמת המטען הנוסף
לקראת יום האירוע ויום האירוע עצמו – אנחנו דואגים לכל הקמת הטכנולוגיה של המציאות המדומה לאירוע עצמו, ונצטרך מכם שטח וחשמל (בעיקר) – אנחנו דואגים לכל הקמת המתחם.
קיפול החוויות והמתחם – אנחנו משאירים לכם רק זיכרונות מחויה ייחודית, את כל הקיפול אנחנו עושים במהירות וביעילות, מבלי להפריע.

למה לבחור במציאות מדומה כחוויה לאירועים?

אם כבר ניסיתם מציאות מדומה, יהיה לנו קל יותר להסביר, כי זה כיף, מצחיק, ועובד על המוח.
אם לא ניסיתם עדיין ורק ראיתם מהצד בכנס או סתם כך, עמדה בודדת או מתחם של חוויות מציאות מדומה באירוע, אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לפגישת פרזטציה שתעזור לכם להבין כמה עוצמתי הכוח של המציאות המדומה, ולהבין מה פספסתם!

באיזה ציוד אנחנו משתמשים?

כאשר מדובר באירועים ובמתחמים, היה ברור לנו מהרגע הראשון שכאשר מדובר במציאות מדומה – טכנולוגיה חדשנית ואירועים – כמויות נכבדות של אנשים, שאנחנו נשענים אך ורק על הציוד המקצועי ביותר, החומרה הטובה ביותר והתוכן הייחודי ביותר.
לאיכות הציוד חשיבות מכרעת על החוויה הטובה שיקבלו האורחים.

גיבוש עובדים במציאות מדומה ואירועי רווחה בחברות

רוצים ללמוד כיצד להשתמש בכלים של מציאות מדומה (VR) על מנת לגבש עובדים בחברה?

אין ספק כי שילוב חוויות מציאות מדומה באירועי חברה, הרמות כוסית, Happy Hour, אירועי הוקרת תודה ומסיבות עובדים יעזור להפוך את האירוע לבלתי נשכח ומרתק.

השאלה היא – איך מתחילים?

לאחר שנים של ניסיון עם החברות הכי גדולות במשק הישראלי (Amdocs, Siemens, בנק פועלים ועוד) יחד עם סטרטאפים וחברות קטנות, אנחנו נמצאים בחזית השילוב של חוויות מציאות מדומה לגיבוש ורווחת העובדים.

הנה כמה מהשאלות שנוכל לענות עליהן בשיחה טלפונית הקשורות לגיבוש עובדים במציאות מדומה :

 – אילו חוויות מציאות מדומה כדאי לשלב? ומדוע?

– כיצד משתמשים בחוויות מציאות מדומה לצורך גיבוש צוותים או רווחה לעובדים?

– סקירה כללית של טכנולוגיות מציאות מדומה הקיימות בשוק

– מה עליכם לצפות מחברה המספקת שירות חדשני של חוויות מציאות מדומה?

– שאלות טכניות בסיסיות – כמה שטח צריך? איזה חשמל אתם צריכים? צריך אינטרנט שאפשר בלי?

– כיצד ניתן להשתמש במיתוג חוויות מציאות מדומה בגיבושי עובדים?

– האם יש תורים וכיצד מטפלים בהם?

– עבור אילו גילים מתאימה החוויה?

גיבוש עובדים במציאות מדומה

יש לכם אירוע עובדים או אירוע לקוחות מעבר לפינה? או שאתם רק חוקרים לגבי מציאות מדומה לאירוע עתידי?

מלאו את הטופס ותרשו לנו לקצר לכם את המסלול להצלחת האירוע:

יום גיבוש לעובדים אצלכם במשרדים

אם לא שמעתם עדיין על הכח של המציאות המדומה, ואתם חושבים לשלב חוויה מיוחדת אשר מעניקה ערך מוסף לעובדי החברה – כנראה שהגעתם למקום הנכון.

אתם תתרגשו, תופתעו, תצחקו ותעבדו יחד, החוויה הייחודית תבטיח הנאה של כלל העובדים בחברה – החל מהעובד הזוטר ועד למנהלים הבכירים.

מספיק לקרוא 2-3 המלצות כדי להבין שזו כנראה הדרך הכי מקורית לשפר את ביצועי העובדים בסביבת העבודה, תוך שילוב של כיף לכל גיל וגיבוש חוויתי.

הצוות שלנו ערוך ומאומן להפעיל חוויות מציאות מדומה מקטלוג החוויות שלנו בצורה הכי מקצועית תוך שימוש בחוש הומור ויחסי אנוש מדהימים.

מה אומרים המשתתפים לגבי גיבוש עובדים במציאות מדומה?

הנה כמה תגובות אמיתיות שחוזרות על עצמך מהאירועים שלנו:

  • "וואו זה מטורף"
  • "לא ציפיתי לזה בכלל"
  • "לא יאומן, איך לא הכרתי את זה לפני כן?"
  • "שמעו, העבודה שלכם כיפית לאללה!"

אין ספק שרוב הציבור לא הרגיש את הכח של המציאות המדומה על עצמו, אנחנו נדע להתאים את החוויה עבור קהל היעד בצורה הכי מקצועית.

חשוב לנו שהחוויה תהיה מגבשת, חדשנית ומהנה – חלק מהחוויות שלנו פותחו במיוחד עבור ימי גיבוש לעובדים בחברות.

מה אומרים המחקרים לגבי גיבוש עובדים במציאות מדומה?

אם אתם חושבים שמציאות מדומה זה משחקי מחשב לילדים, כדאי שתחשבו שוב!

מחקרים מראים שעובד הנהנה במקום העבודה מפתח מחויבות גבוהה יותר אשר תורמת לתוצאות מעולות, הוא הופך לפרודוקטיבי יותר. ככל שמשקיעים מחשבה יצירתית וגמישות כלפי העובדים.

הפעלנו את מירב המאמצים על מנת לגייס את המוחות הכי חדים ולפתח חוויות מציאות מדומה שיניבו את האפקט המקסימלי לגיבוש העובדים.

מעבר לזה, חוויות מציאות מדומה יוצרות רושם חיובי לאירוע, יש לכם חופש כמעט בלי מוגבל להשיג מטרות שונות באמצעות מציאות מדומה.