הכשרת מנהלים במציאות מדומה

הדרך הכי מהנה להקנות כלים ולמידה חוויתית עבור הצוות שלכם

עם רקע גדול במחקר ופיתוח, יחד עם יועצים ארגוניים מקצועיים אנו נדע בדיוק כיצד לקיים פעילות מהנה ובעלת ערך לעובדים שלכם.

הכשרת מנהלים במציאות מדומה הוא כלי פשוט ומדהים שמאפשר לנו לאתגר את הצוות העובדים שלכם בחוויות שהם לא יכלו לחוות בעולם האמיתי.

המאמנים שלנו והפסיכולוגים שלנו פיתחו יחד איתנו חוויות ופעילויות שיגרמו לכולם להשתתף, אין מקום לעוברי אורח!

למה להשתמש במציאות מדומה כדי להכשיר מנהלים ועובדים?

אינטראקציה רגשית מקסימלית

באמצעות מציאות מדומה להכשרת מנהלים, תוכלו לעורר רגשות  אמיתיים בקרב המשתתפים בנוסף לכישורי תקשורת בין אישית והתנסות. אנחנו תמיד נהנים לראות את החיוך על פניהם של אלו שמבינים לראשונה כמה כח ועוצמה יש למציאות מדומה.

פיתוח מנהיגים חדשים

באמצעות מציאות מדומה אפשר להשפיע בדרך עוקפת מחשבה על המשתתפים המובילים במהלך כל חוויה, וכמובן להבטיח שכל אדם או בעל תפקיד בארגון יוכל לפתח את כישורי המנהיגות שלו בסביבה חדשנית ומאתגרת.

משהו שעשינו בעבר

יש אתגרים שאנחנו פשוט לא יכולים לקיים בחיים האמיתיים, כמו לדוגמא לשחק משחקי שיווי משקל בקצה של גורד שחקים, או להנעל בתוך חדר עם פצצה מתקתקת. אבל, באמצעות מציאות מדומה להכשרת מנהלים, נוכל לייצר תגובות פיזיולוגיות בקרב המשתתפים ולראות כיצד הם מתמודדים עם הלחץ

סביבה מאתגרת יותר

אחד היתרונות של הכשרת מנהלים במציאות מדומה הוא שאנו יכולים "לשגר" את הצוות שלך לעולם מקביל שאינו קיים במציאות! החוויה הוירטואלית יכולה לשגר את הצוות שלך למקום אחר לגמרי בעולם או ביקום. במילים אחרות – אין גבול למצבים המלהיבים שנוכל האתגר את קצה גבול היכולת.

עידוד חשיפה ואינטראקציה

חוויות המציאות מדומה שלנו מאוד מרגשות, ומצריכות רמות גבוהות של אינטראקציה בקרב המשתתפים.

ע"י תכנון האירועים שלנו בצורה מקיפה, אנו מבטיחים שכל משתתף ירגיש מעורב, יקבל חשיפה וערך מוסף מהחוויה שלא הרגיש בשום מקום אחר.

הצוות שלך הולך להתאהב במציאות מדומה

אנשים שצורכים חוויות מציאות מדומה נדהמים ומתאהבים בזה, בין אם זו חוויה ראשונה או שהם כבר עם ניסיון. תעשיית הבידור העולמית כבר רתמה אליה את המדיה החדשנית. אנו בטוחים שהצוות שלך  יהנה כל כך שנצטרך לעיתים קרובות (בנימוס) למשוך מהם את המשקפות! אנו מבטיחים שכולם יודהמו.

חוויות מציאות מדומה לכל סוגי הקבוצות

חוויות הVR שלנו משלבות תרגילים ופעילויות קבוצתיות המאפשרות לצוותים קטנים של 20-30 עובדים ועד לארגונים גדולים של מעל 400+ עובדים. ללא קשר לגודל הקבוצה, ביכולתינו לתפור עבורכם חליפה מותאמת אישית בכדי שהמטרות שלך ישיגו את יעדן.

אנחנו שונים מכל השאר!

רוב העובדים בישראל, התנסו בחוויות למידה בגישה הקלאסית פעמים רבות, השימוש במציאות מדומה מאפשר מעורבות מיידית שנותנת להם כלים להתמודד עם אתגרים בצורה שונה לחלוטין.

מלמדים את המנהלים שלכם!

צוות המומחים שלנו שכולל יועצים ארגוניים, יועצים עסקיים ופסיכולוגים  בלמידה ופיתוח צוותים, יודעים מתי למקד את תשומת לב על החוויה והכיף, ומתי לדחוף את הצוות לקצה.

לאחר שהשיגו את המוניטין שלהם בעולם הארגוני, הצוות שלנו כאן על מנת לשרת את המטרות שלך, יהיו אשר יהיו. המומחים שלנו כאן לשירותכם!

הצלחנו לסקרן אתכם? צרו איתנו קשר עכשיו!

בין לקוחותינו

מה חושבים עלינו?

הכשרת מנהלים ועובדים במציאות מדומה תוך שימוש בחוויות מציאות מדומה מרובות משתתפים -Multiplayer

עבור אלו שניסינו חוויות מציאות מדומה זה ברור כי העוצמה של החוויה היא חזקה מאוד ומאוד קשה להסביר אותה במילים, אבל חוויות מציאות מדומה מרובות משתתפים לוקחות את זה לרמה אחרת לגמרי.

יצרנו במיוחד עבורכם סדנה מרתקת המאפשרת לצוות שלכם לחוות חוויה קבוצתית מרובת משתתפים במציאות מדומה, המטרה שלהם לעבוד יחד ולפתור אתגרים – חלקם קשים וחלקם קלים.

הסוד פה הוא "לזרוק" את המנהלים לעולמות לא מוכרים, להוציא אותם מאיזור הנוחות שלהם ולבחון כיצד הם מגיבים לסוגיות השונות באמצעות רעיונות יצירתיים לפתרון. כמו כן ניתן לבחון כיצד הם מתקשרים כצוות בזמן שהם מנסים לפתור את התעלומה.

חוויות מציאות מדומה מרובות שחקנים מאפשרות לנו לאסוף מידע אדיר ולהשתמש בו לאחר מכן בתור משוב התפתחותי, וכל זה תוך דאגה שכל אחד מחברי הצוות יהנה ממפגש מרתק שלא יוכלו לחוות בשום מקום אחר.

הכשרת מנהלים במציאות מדומה תוך שילוב תהליך למידה

אם החברה שלך מחפשת אירוע מקורי ומהנה, אבל בנוסף תרצה לשלב ערך מוסף בדמות למידה כלשהי, אנו נוכל להשתמש בחוויות שלנו על מנת לשרת את המטרות שלכם ולהרחיב את מערך הפעילות כולו.

לעיתים קרובות אנו משתמשים בכמה מאותן החוויות שתוכלו למצוא אצלנו בקטלוג החוויות לאירועי רווחה או גיבוש עובדים, אבל ברגע שהמנחים שלנו ישתלבו בפעילות הצוותית שלכם, יצפו בפעילות מהצד ולאחר מכן יקיימו דיון ומשוב לאחר כל חוויה שנעשה ויעבירו את הנקודות שחשוב להציג כדי להעביר מסר למידתי חשוב.

בנוסף לכך, אנו יכולים להתמקד במיומנויות או ערכים ספציפיים של החברה שלכם, ולסייע לצוותים להבין כמה הם משמשים בערכים הללו במהלך הפעילות. בעבר ערכנו באירועים שלנו משובים חיים ודאגנו להעביר אותם בסוף כל יום פעילות על מנת לתת סיכום של חוזקות הצוות לפי הפעילות שבה הם לקחו חלק.

היועצים הארגוניים שלנו עובדים איתכם צמוד כדי לתכנן את היום ויחד אתכם מאתרים את המטרות שאותן יש לשרת, למשל. כיצד ניתן לפתח את כישורי המנהיגות שלכם, כיצד סגנון התקשורת שלהם משפיע על אינטראקציות עם הסביבה ועוד כישורים חשובים אחרים

הנה כמה חוויות מומלצות:

יכולות נרכשות – ניהול בעולם חדשני וצעיר, התמודדות עם הלא נודע, פיתוח חשיבה אסטרטגית, חידוד יכולות מנהיגותיות, שיפור התקשורת בקבוצה.

אל תתנו לשם לתעתע בכם, מדובר בחוויה עוצמתית המכניסה בין 2-8 שחקנים לעולם הוירטואלי.
בו השחקנים יצטרכו לשתף פעולה יחד עם חברי הקבוצה שלהם במטרה להביס את האויב.
החוויה כוללת תנועה חופשית, חיישנים בחדר ויכולת של תקשורת דרך הקסדה.
במהלך המשחק ניתן לחדד בצורה חוויתית ערכים כגון: מנהיגות, תקשורת, עמידה בזמנים, תכנון אסטרטגי ועוד
מדובר באתגר לא רגיל, מהרגע שבו חובשים את הקסדה על הראש – מרגישים שאתם כבר לא במציאות של היום.
החוויה זמינה בסדנאות אצלכם במשרדים או במרכז ההכשרות ברחובות.

יכולות נרכשות – התמודדות עם הלא נודע, תעוזה מנהיגותית.

לפניכם חוויה עוצמתית ביותר שדואגת לחדד את כל החושים של הצוות שלכם.
מידי יום מנהלים בחברות ועובדים נחשפים לאתגרים ומתמודדים עם הלא נודע. בזכות החוויה הזו – אנו מאמנים את היכולת הזו בדיוק. 
מכניסים אתכם לעולם מדומה ובו תהלכו באיזור בטוח- זו יכולה להיות עיר כמו ניו יורק, חוף ים, או אפילו עיר עתידנית בעוד 300 שנים.
המטרה של הצוות היא ללכת פיזית לתוך מעלית, שלוקחת אותם אל הלא נודע.
מהרגע שהם נכנסים למעלית ניתן לבחון את ההתנהגות שלהם – מי הם האמיצים? מי הם אוהבי האתגר? ומי המהססים.
לאחר שהם נכנסו למעלית כל מה שעליהם לעשות זה ללחוץ על כפתור אחד בודד – שמוביל אותם לגובה אדיר בבנין שהם נמצאים בו. לאחר שדלת המעלית נפתחת המטרה שלהם היא להגיע לקצה של הקרש ולאסוף אוביקט כלשהו – זה יכול להיות חתול, גביע גלידה או אולי בקבוק בירה.
לא תאמינו לתגובות עד שלא תראו את הסרטון לפניכם:

יכולות נרכשות – תקשורת ויכולת העברת מסר,הקניית שפה אחידה בארגון, יכולת ראיה מרחבית ומציאת הקשר בין אלמנטים, עבודת צוות, התמודדות עם אתגר

אתגרו את המנהלים שלכם בדרכים מקוריות כפי שהם לא אותגרו לעולם. שימוש בחדרי בריחה במציאות מדומה מאפשר למתוח את היכולות של המנהלים לקצה חדש, שימוש במגוון של חוויות ורעיונות שיצרנו עוזר לנו לחשוף תכונות אישיות והתנהגות קבוצתית קריטית.
הפעילות יכולה להתקיים במתחם הכשרות שלנו בעיר רחובות, ובה יש מקום לקבוצות של עד 30 איש. במידה ותחליטו שתרצו לקיים את הפעילות במשרד שלכם, נוכל להגיע עד למשרדים שלכם יחד עם יועץ ארגוני או מנחה.
אנו נבנה יחד אתכם את הפעילות ברמה האישית לכל מחלקה תוך שילוב של משוב למידתי.

בהשראת הסדרה המוצלחת – בית הנייר

יכולות נרכשות – חשיבה מחוץ לקופסה, עמידה בלחץ, תקשורת

החוויה המאתגרת, עם זאת המרגשת הזו משומשת על ידי הצוות שלנו לעיתים קרובות. החוויה מאפשרת לנו לבחון באיזה קצב תקשורתי וניהולי הצוות שלכם מתפקד תוך מעט לחץ. המטרה היא להדגיש כיצד אנשים בנסיבות מאתגרות יכולים להתנהג במצבים אמיתיים בעבודה.
השחקנים יצטרכו לנטרל סדרה של פצצות, כל פצצה מכילה מודולים שונים ומאתגרים. עליהם לסמוך אחד על השני ולהעזר ולהנחות באמצעות חוברת ההדרכה – בה יש את כל הפתרונות לחידות.
אם הצוות לא עובד יחד בדרכים יצירתיות וחכמות במטרה לנטרל את הפצצה, אוזל להם הזמן (5 דקות). ובמידה והם שוגים 3 פעמים הפצצה מתפוצצת והמשחק נגמר. לאחר שמצליחים לנטרל את הפצצה הראשונה ישנה תחושה אדירה של סיפוק.
אנחנו כאן בשבילכם!

אנחנו כאן בשבילכם!

ולשירותכם!

אנחנו כאן בשבילכם!

אנחנו כאן בשבילכם!

ולשירותכם!

צרו עמנו קשר ואנחנו נדאג לחוויות בלתי נשכחות