פיתוח מציאות מדומה

פיתוח מציאות מדומה וחדרי בריחה

תחרויות אסקייפ רום ב VR

מי לא מכיר את חדרי הבריחה ? כ- 200 חדרי בריחה נפתחו בשנים האחרונות בישראל ומסתבר שבאופן מדהים ישראל היא אחת המדינות המובילות מבחינת מספר חדרים לנפש. כן כן שמעתם נכון יש מדד כזה 🙂 ובכן חברתנו מייצרת פלטפורה מיוחדת במציאות מדומה המשלבת אלמנטים פיזיים  במרחב, יש שיגידו שכבר שמעו על חדרי בריחה במציאות מדומה ואנחנו נענה להם: נכון שישבתם בכיסא? נכון שלא יכולתם לחוש באמת את המגע? נכון שלא הלכתם במרחב ושמעתם את הקולות בהתאם לסביבה? נכון שלא הרחתם את הריח האמיתי שיש באזור (אופס, ספויילר? )  אנחנו שמחים להודיע שבקרוב ממש חדר בריחה במציאות מדומה יקבל משמעות מיוחדת שתכלול שיתוף פעולה בין המשתתפים, הליכה במרחב וחוויה אחרת לגמרי מכל מה שהכרתם.

השקענו המון זמן, פיתוח וכסף רב על מנת להתאים לכם את הקונספט לקהל הישראלי. בשלב זה לפיתוח הנוכחי למרות הביקוש הרב מהיזמים- הטכנווגיה אינה למכירה או הפצה רשתית מאחר והחברה תפעיל את המקום בעצמה בשנה הקרובה.

פיתוח מציאות מדומה – משחקי יריות מולטיפלייר

משחקי מלחמה וירי מרובי שחקנים במציאות מדומה

על פי נתונים סטטיסטיים המשחקים הכי נמכרים כיום בשוק הם משחקי יריות, יש שוק הולך וגדל של חברות המייצרות משחקים ואפליקציות בירי מנקודת מבט של גוף ראשון. עוד מהימים הטובים של דום למי שזוכר ומהטירה הנאצית. ובכן הימים  הם אותם ימים אך הטכנולוגיה משתפרת ומשחקי היריות המרובי משתתפים מתפתחים ונוצרים תחרויות של משחקי מחשב שונים. משחקי המלחמה עולים רמה ויוצאים לעולם האמיתי בעזרת פיינטבול, לייזר טאג וטקטיק בול. המשחקים האלו מאפשרים למשתמש לבנות קבוצות, להזיע ולירות מבלי להרוג. העלויות תחזוקה המטורפות והבלאי של הציוד היקר מעלים את המחירים לצרכן בכל ביקור. אנחנו  יצרנו מערכת במציאות מדומה שמאפשרת גם לעשות ספורט ולהזיע, גם לשחק עם שחקנים וליצור טקטיקה משותפת  להרגיש בשדה הקרב וכל זה על שטח מאוד מצומצם של כ 10 מטרים רבועים לאדם. הסביבה המשתנה והיכולת להיות בכל מקום בכל רגע נתוןבעולם המדומה מאפשרת הורדת עלויות ונותנת למשתמשי הקצה עלויות סבירות למשחקים מצויינים.

המשחקים שלנו היום עובדים על 6 שחקנים במקביל ללא תלות בכבלים ונטולי מגע שמאפשר לשחקנים ללכת במרחב ולתפוס מחסה בנוסף משולב ביחד עם נשק אמיתי! בכדי להשלים את כל האוירה הוספנו גם רתע לנשקים. בואו להלחם בזירות שלנו!

TECH BALL

משחק מציאות רבודה techball

מציאות מדומה ומציאות רבודה הם שני מונחים דומים שנוטים להתבלבל ביניהם. אם כך מה ההבדל?

מציאות מדומה היא שימוש במשקפיים שהמשתמש לא רואה בכלל את העולם האמיתי ורואה מציאות מדומיינת שכולה מ א'-ת' עבר עיבודי מחשב כאלה או אחרים . המשתמש מנותק מהסביבה, לא רואה קירות, חלונות, חפצים במרחב וכו'.

מציאות רבודה לעומת זאת היא שימוש במשקפיים שמציגים את העולם האמיתי כפי שהוא ובשכבה נוספת על גבי העולם האמיתי נראים מייצגיים דיגיטליים שיכולים להשתלב עם העולם האמיתי.

המשחק טק-בול נוצר על מנת לתת כוחות-על לשחקנים וליצור שדה קרב של 3 על 3 במלחמה שבה רק קבוצה אחת נשארת במשחק.

אם זכור לכם משחק המחניים שהייתם משחקים בבית הספר אז אפש רלומר שהמשחק עבר טרנפוסרמציה ודיגיטליזציה 🙂