פוקימון במציאות מדומה באוקולוס קווסט כבר נמצא כאן

פוקימון במציאות מדומה באוקולוס קווסט כבר נמצא כאן

פוקימון במציאות מדומה באוקולוס קווסט כבר נמצא כאן

משחק מציאות מדומה פרוע חדש ממעריץ פוקימון יצא לאוקולוס קווסט! המשחק אולי מלא בבאגים, אבל הוא עדיין מצחיק! 
גרסת אלפא של פוקימון במציאות מדומה, כך נקרא המשחק החדש, יצא השבוע בלייב לבדיקה בקסדת המציאות המדומה של אוקולוס קווסט.
לשחרור הראשוני הזה יש שני מאפיינים עיקריים: היכולת לחקור ערים רבות עם הפוקימון שאתם בחרתם לצידכם, וקרבות פוקימון אחד נגד השני באונליין. אין את אלמנט התפיסה של פוקימונים בפוקימון במציאות מדומה, עדיין. במקום זאת, אתם בוחרים בפינצטה את צוות היצורים שלכם, שמבוססים על 750 (!) עיצובי דמויות שונים, שכולם זמינים בתפריט הפוקדקס. אתם אפילו יכולים להכניס את הנתונים ואת צעדי ההתקפה שלהם ממש באותו הרגע.
לאחר מכן, דרך תפריט הקבוצה שלכם, אתם יכולים לראות איזה פוקימון הוא הראשון בתור בצוות שלכם. אחרי זה אתם יכולים לבחור את הפוקדור שאתם רוצים מהזרוע שלכם, לזרוק אותו על הרצפה והחבר הפוקימוני שלכם יופיע ממש אל מול עיניכם, מוכן ומזומן עם קריאת הקרב הנוסטלגית שלו.
כמובן, שכל עוד אין לכם מישהו לשחק איתו, זה בערך כל מה שאתם יכולים לעשות. אבל אם תתקלו במאמן נוסף כמותכם, המשחק הופך לגרסת לייט של עולם מאוכלס למדי עם קרבות בהשתתפות מאסיבית- אתם יכולים לאתגר אותם לדו קרב אונליין. הקרבות האלה עוקבים אחרי אותה התבנית של הקרבות במשחקים הראשיים של פוקימון; קרבות על פי תור שבהם אפשר להביא עד שישה פוקימונים. ללא היכולת לאמן או לתפוס את הפוקימונים שלכם, המשחק מרגיש מעט רדוד ופשוט, אבל עדיין יש המון צחוקים. ובכל מקרה, זה הכי קרוב שיש לנו כרגע למשחק פוקימון במציאות מדומה מעבר לפוקימון גו
מן הסתם, המפתחים של המשחק רוצים לקחת את האפליקציה צעד קדימה. היינו שמחים לראות סממנים נוספים מהמשחקים של פוקימון משולבים לתוך המשחק, כמו היכולת לתפוס פוקימון בטבע ולהילחם גם עם מאמנים רובוטיים של המשחק. יש הרבה באגים לתקן במשחק, למשל, תמיד לוקח פעמיים – שלוש להתחבר לאינטרנט במשחק, והאנימציה כשהדמויות במשחק הולכות נראית קצת מצחיקה ומטופשת בלשון המעטה.
אתם יכולים להוריד את גרסת האנדרויד של פוקימון במציאות מדומה כאן , והמפתחים כרגע עובדים על להביא את המשחק גם לסיידקווסט. המשחק יהיה בחינם לתמיד, למרות שהמפתח כן מקבל תרומות שעוזרות להשאיר את השרת פתוח. אתם יכולים לראות איך לעזור למפתח בערוץ הדיסקורד של המשחק 
האם אתם הולכים לבדוק את האפליקציה של פוקימון במציאות מדומה באוקולוס קווסט? ידעו אותנו בקבוצת הפייסבוק של "גיימרים במציאות מדומה"!

מאנגלית: שיר בן ידידיה

No Comments

Post A Comment