הארי פוטר וחיות הפלא במציאות מדומה מגיע ל Vive, Oculous, וGear VR

הארי פוטר וחיות הפלא במציאות מדומה מגיע ל Vive, Oculous, וGear VR

גורגונים דוהרים! עדכון הגרסה של משחק היקום של הארי פוטר ל Daydream- חיות הפלא והיכן למצוא אותן בחוויית מציאות מדומה הגיע! ולא רק זה, אלא שעכשיו גם בעלי Vive, Rift וGear VR יוכלו סוף סוף להנות מהכיף הקסום, שכן המשחק מגיע גם לחנויות האפליקציות שלהם.
תמצאו את עצמכם בתוך המזוודה הקסומה של נווט סקמנדר (היא גדולה יותר מבפנים), תתקלו במפלצת האיומה שהגיעה היישר מהסרט מ2016. תחקרו איזורים שונים, ותוכלו להטיל כישופים ולתקשר עם מגוון חיות פלא; גראפהורנים, בוטראקלים, אוקאמים, ניפלרים וציפורי רעם רבות כנפיים.
על פי האתר פוטרמור של ג'יי.קיי רולינג- שיצרה את עולם הקסם הזה, העדכון לחוויית המציאות המדומה של חיות הפלא יכלול מפלצות רבות נוספות

אדי רדמיין, כוכב חיות הפלא, שקיבל הזדמנות להיכנס לגרסה המעודכנת של המשחק, אמר "כל כך סוחף- חוויה שאין דומה לה", על אף שלא ברור אם רדמיין התייחס להדסט של Vive או לחוויית המשחק עצמה. רדמיין נתן את קולו לחווייה, כשהוא מקריין את המסע תוך כדי שהוא מלמד כיצד להטיל כישופים עם השרביט.

בעוד שמשתמשי Vive, Rift וDaydream יוכלו להטיל כישופים ולתקשר עם העולם באמצעות בקר תנועה יחיד- הלוא הוא שרביט הקסמים- הגרסה של Gear VR לא תציג שרביט, משמע שכנראה כל האינטראקציות יהיו על בסיס מבט!

No Comments

Post A Comment