כפפות VR של אוקולוס ריפט שיתחרו ב Valve Knuckles Controllers

כפפות VR של אוקולוס ריפט שיתחרו ב Valve Knuckles Controllers

Michael Abrash המדען הראשי בחברת אוקולוס, פרסם לארונה בבלוג בו תאר את הרעיונות והכיוון שבו טכנולוגיות המציאות המדומה יתקדמו. בפוסט הזה, הוא חשף כמה שדרוגים מדהימים בטכנולוגיה שנמצאים בפיתוח של הצוות שלו, ביניהם כפפות מתקדמות למעקב תנועת ידיים.

Abrash ציין כי לדעתו ייצוג של דמות אנושית במציאות מדומה יהיה הסיבה העיקרית לאימוץ של טכנולוגיות מציאות מדומה. חברות יצטרכו ליצור "הדמיות מציאותיות של דמויות אנושיות שדורשות אינטגרציה של לפחות 4 טכנולוגיות מעקב שונות" אחת מהן היא מערכת מתקדמת למעקב אחר תנועת ידיים.

"לצערנו, בידיים יש לפחות 25 דרגות חופש והמון חסימה עצמית" אמר Abrash. "כרגע כפפות מכוסות במחזירי קרניים ויש צורך בהמון מצלמות מצלמות על מנת להשיג מעקב איכותי להגיע לרמה הזאת"

הפיתוח החדש הזה הוצג לראשונה על ידי מארק צוקרברג כשהוא ביקר במעבד המחקר של אוקולוס בסיאטל. הוא פרסם תמונות בהם ניתן לראות אותו בודק את הכפפות עם מעקב תנועות הידיים למציאות מדומה בזמן שהוא משתמש בקסדת מציאות מדומה ריפט.

הכפפות המתקדמות למעקב תנועות ידיים הם בטוח אב טיפוס ועדיין משהו שאוקולוס לא באמת הכריזו עליו. החברה לא תשחרר חומרה חדשה עד לשנת 2017. אבל הדוגמאות והדמואים הם הדגש של חברת אוקולוס והכיוון אליו הם מתכוונים ללכת.

אנחנו רואים מטרות דומות מחברות אחרות כמו Valve שכבר שלחו את החיישנים שלהם "Knuckles hand-tracking controllers" למפתחים ואולפנים.

No Comments

Post A Comment