דיברו עלינו

TOWER TAG: מתחם המציאות המדומה שיכניס את כל גופכם לחוויה

הגימיקים שיקפיצו לכם את החתונה

חברת VR2GO מציעה לזוגות לעשות רק מה שמעטים יכולים לעשות: חתונה בלונה פארק. מדובר במתקן נייד שמיועד לשני אנשים במקביל ומדמה חווית נסיעה ברכבת הרים. המתקן נראה כמו שתי ביצי תרנגולת ענקיות בהן האורחים מתיישבים וחובשים קסדת מציאות מדומה. המתקן זז ומציג אורות וקולות בדיוק כמו בפארק שעשועים. החוויה האינטנסיבית נמשכת מספר דקות, כך שבמהלך כל הערב יוכלו לעבור על המתקן 200-400 אורחים. ניתן להתאים את החוויה ולבחור בין רכבת הרים או חוויות אחרות בתוך אותו מתקן.
לכתבה המלאה

 "תפוס ת'ביט" – בשידור חי! אצל אברי גלעד והילה קורח ב"העולם הבוקר"

פסטיבל Game In: קרב היוטיוברים הגדול

לא מעט יוטיוברים הגיעו לפסטיבל הגיימינג Game In Mako Fest. בשיאו של היום הראשון, כמה מהם התחרו ראש בראש במשחק ה-VR התחרותי Tower Tag. רק קבוצה אחת יכלה לנצח. או שאולי… לא?

לכתבה במאקו

כנס GAME IN FEST 2017

Hardware Addicts

סימולטור מציאות מדומה לאירועים – בתכנית "העולם הבוקר" עם אברי גלעד והילה קורח

פסטיבל Game In

חוות דעת של Tektok

אם עד היום לא ממש התלהבתי ממה של-VR היה להציע משלושת הגדולות (סוני, HTC ו-Oculus), הפעם לא רציתי ללכת הביתה.  מי שחובב משחקי פיינטבול או את מה שהיה פעם ה-Laser Quest יעוף חזק מאוד על המשחק הזה. עולם המשחק מורכב מעשרות עמודים בגבהים שונים. בכל עמוד ישנן מחסות, ניתן כמובן גם להסתתר מאחורי העמוד עצמו, לקפץ לאחר ולחלופין לחטוף לייזר לראש 6 פעמים כפי שקרה לשני כתבים חסרי מזל ששיחקו מולנו…..

הייתי בהחלט מוכן לשריין חדר בבית לטובת דבר כזה אם כי לעת עתה עושה רושם שהכיוון של VR2GO הוא יותר מתחמים חוויתיים מאשר Online Multiplayer. אז אם יש לכם חמישה חברים טובים ונורא בא לכם פיינטבול אבל חורף עכשיו או סתם לירות אחד בשני וירטואלית, אוטוטו הולך להיפתח הסניף הראשון. צוות טקטוק יהיה שם לעדכן כשזה יקרה

לכתבה המקורית

חוות דעת וסקירה מפורטת של – תורת המשחקים – Gaming, Gamers, Pc, Consoles

CopterDeal – קופטרדיל רחפנים – נתנו לנו אקדח ב- Game In Fest!

דקה 3:21

כנס משחקי הוידאו Game In חוזר הפעם בגרסאת 2017 וחסות של מאקו עם שם מחודש Game In Mako Fest – שם קצת ארוך מידי לטעמי אבל בכל זאת רצתי לבקר שם ולהראות לכם את שלושת האטרקציות הכי גדולות בכנס עוד לפני שהוא נפתח לקהל הרחב השבוע!

‎תורת המשחקים ‎ was live
הדגמות ראשוניות של מוצר חדש

כנס Game In בגני התערוכה

סקירה של VR.IL

הוזמנתי ע"י החברים ב-VR2GO להתנסות בגרסא העדכנית של המשחק התחרותי שלהם, Tower Tag, שסקרתי בעבר, ואין ספק שהם היו הביתן הפופולרי היותר בכנס. הם תיקתקו כל 6 דקות 6 אנשים להדרכה + כמה דקות משחק, וככה התור זרם מהר. מקצוענים אמיתיים. אנשים יצאו עם התלהבות ורצון לעוד.
מאז הגרסא המוקדמת שסקרתי נוספו שיפורים רבים: אקדח הפלסטיק תואם לחלוטין לאקדח הוירטואלי, שופר האיזון בקצב באש בין הקבוצות, הגרפיקה שופרה, נוספו שיחות קול במיקרופון בין הקבוצות, ועוד. מצפה כבר ליום שיפתחו מתחם גדול.

סימולטור המציאות מדומה של VR2GO בסיקור מלא בתכנית "טוקר בשישי" בערוץ 22

ביקורת מקיפה ממנהל קבוצת ה VR הגדולה בישראל – VR.IL

קהילה לאירועים עיסקיים 1 shot

השקיעו את האנרגיות במציאת החוויה הנכונה עבור לקוחותיכם או האורחים שלכם ואל תחשבו על איך אני עושה כאן אירוע פשוט כדי לצאת ידי חובה. אירועים נועדו בשביל לשמוח! הוסיפו להם את האטרקציות שמכילות טכנולוגיה חדשה ועולם תוכן חדש.
לכתבה המלאה

הרצאת יזמות ומציאות מדומה לתלמידי תיכון

היום אירחנו בכיתתנו את היזם צבי טובול, יזם צעיר, שביחד עם שני חברים הקימו מיזם מרתק בתחום מציאות מדומה.
בנוסף, אירחנו בחלקו הראשון של המפגש את כיתה ט'2 אשר לה זו חוויה ראשונה מסוג זה בתכנים של המגמה המיוחדת שלנו.

צבי הביא עמו למפגש ציוד משוכלל שאיפשר לתלמידים להתנסות בחווית חושית יוצאת דופן של תנועה במרחב באמצעות מציאות מדומה. בדוגמא שחווינו, הלכו התלמידים על קורת עץ בגובה עצום כשמתחתיהם תהום עצומה.

צבי, תלמיד לשעבר בבית ספרנו, הדגיש שהחברים שלנו היום יכולים בקלות להפוך לשותפים שלנו בעתיד. בנוסף הדגיש, עד כמה חשובה הרשת החברתית הפרטית שלנו (בפיייסבוק, באינסטגרם, בבית הספר, בצבא) ליצירת לידים להצלחת המיזם שלנו.

אנחנו מודים לצבי על ביקורו. אין לנו ספק שהוא והטכנולוגיה שלו יצליחו.

על חברים ומגדלים וירטואליים

תכנית שישית של פורפליי, מגזין הגיימינג מבית וואלה וטופ גיק. אל תבזבזו את הזמן ולכו לראות…