תכנון והקמת מתחם מציאות מדומה

מתחם מציאות מדומה זה העתיד

יש ברשותכם נדל"ן לא מניב? בעלי מתחמי פנאי ובידור ורוצים להוסיף קצת פלפל טכנולוגי? יזמים צעירים שרוצים לפתח תחום חדש?

אנחנו כאן לרשותכם! מה אנחנו יודעים לספק לכם?

חברתנו יודעת לבחון את השטח שברשותכם ולהתאים לכם חוויה טכנולוגית קבועה במקום בכדי שתוכלו להגדיל את הרווחים שלכם פר מ"ר. אנחנו מספקים את כל הטכנולוגיה הדרושה, הקמה פיזית של המתחם, הדרכות לצוותים, שדרוגים בעת הצורך, הקמת אתר לחברה וקידום המיזם. תוכלו להיות עסק עצמאי או להצטרף למרכזי הרשת ולהנות מתמיכה רשתית 24/7.

המתחמים הקבועים שאנחנו בונים מיועדים לתוכנית עסקית של לא פחות משנתיים במקום קבוע ללא ניידות. אם יש לכם צורך בתוכנית עסקית קצרה יותר פנו אלינו ובקשו מאיתנו את המתחמים הניידים.

בנייה והקמה של מתחמי מציאות מדומה

מה לגבי מתחם מציאות מדומה נייד?

המתחמים הניידים שלנו הם מתחמים בהתאמה אישית על פי דרישת הלקוח ובהתאם לקהל אותו הוא רוצה להפעיל. לרשותכם מספר רב של חוויות המתאימות להפעלות של קבוצות קטנות ועד הפעלה של אלפי אנשים, חברתנו מחזיקה במספר עמדות רב ומשמשת כמפיצה של טכנולוגיות מתקדמות של מספר חברות מחו"ל.

אם אתם מפעילי אטרקציות, חברות הפקה, יזמים , יוצרי תוכן , מפיקי מסיבות, פסטיבלים או חברות שמעוניינות לתת ללקוחותיכם טוויסט מעניין בטעמכם האישי פנו אלינו לייעוץ חינם ונסייע לכם להכין את האירוע על פי דרישתכם. חברתנו משקיע מאות אלפי שקלים על מנת לפתח, ליצור,לבדוק, לייבא ולבנות מתקנים וטכנולוגיות שיהוו עבורכם את הבידול והייתרון שלכם בשוק הספציפי שלכם.

בנייה והקמה של מתחמי מציאות מדומה

מתחם מציאות מדומה בסגנון סימולטור

סימולטור VR במהלך אירוע עסקי
סימולטור VR מתקדם

מה הוא סימולטור מציאות מדומה ומה הופך אותו לכל כך מיוחד?

הסימולטורים שלנו מייצרים חוויות שמורכבות ממספר רב של חושים בכדי ליצור את מה שנקרא בתחום מונח "ההטמעה" ככל שלצרכן יש יותר אינטראקציה ביותר חושים כך רמת מהימנות התוכן והחוויה היא עמוקה יותר, מעניינת יותר, כייפית יותר ומספקת הרבה יותר.

 

לדוגמא: להסתכל על רכבת הרים זה בהחלט מבדר, אבל לשבת בכיסא שזז, להקשיב לרעש הסביבה, להחזיק בחגורת הבטיחות ולהרגיש פרפרים  בבטן זו כבר חוויה אחרת לגמרי, והקסם? אין צורך ללכת ללונה פארק!

 

סימולטורים מתאפיינים בכך שהם נותנים את התחושה המלאה של חוויה בלי להיות במקום, אצלנו תוכלו להנות ממקסימום חוויה שתאתגר אתכם, תגרום לכם להזיע ולהתרגש בכל פעם מחדש. הסימולטורים יכולים להיות קטנים או גדולים, בודדים או מרובים , במקום סגור או במקום פתוח- רק תבקשו את החוויה והיא שלכם!