יריית הפתיחה לכנס השנתי החשוב ביותר בעולם למציאות המדומה

VR forum - הפורום העולמי השני בשוויץ

יריית הפתיחה לכנס השנתי החשוב ביותר בעולם למציאות המדומה

בשבוע האחרון נערך הכנס  השנתי (2017) בנושא המציאות המדומה בעיירה קראנס-מונטנה בשוויץ,

עיירת סקי מושלגת בחורף ואזור מדהים ביופיו בשאר השנה בו מתקיימים מעת לעת כנסים מקצועיים.

שלחנו את נציגנו לכנס בכדי לספר לכם על כל הטכנולוגיות החדשות בשוק ועל עתיד המציאות המדומה.

בוקר יום קייצי ושמש פוגעת בהרים המושלגים של העיירה השקטה- תמונה הלקוחה מסרט אירופאי טוב. הפעם זו תמונת הפתיחה לכנס הכי מקצועי בתחום שאורגן על ידי VR FORUM.

הכנס הפרוש על פני 4 קומות מסחר ענקיות מכיל בקומת הכניסה אולם הרצאות שבו בכל יום עלו לנאום מספר שחקני מפתח בתחום, ביניהם פרופסורים מסין, מפתחי תוכן מכל העולם, טכנאי סאונד למציאות מדומה, יזמים של משקפיים מכל הסוגים, יצרני מצלמות 360, מדענים בתחום המח, מתמטיקאים שהסבירו איך הכל תמיד קשור למתמטיקה, בעלי מתחמי מציאות מדומה מכל העולם ובעלי עסקים ומשקיעים בתחום.

המתחם חולק להמון חדרים, בכל חדר ניתן להתנסות בחוויות הפרושות על פני כל הפלטפורמות המוכרות כגון: HTC VIVE,  אוקולוס, סמסונג גיר וכו'

המציאות המדומה כבר הגיעה לכל התחומים ואנחנו היינו שם בשביל להתנסות ולספר לכם על זה  🙂

בין המייצגים ניתן למצוא חברה המפתחת משחקים בסגנון טמאגוג'י לילדים (למי שזוכר את המכשיר הקטנטן שמצפצף להאכיל את היצור שלך), מייצגים אמנותיים שמזכירים לך שלאומנות יש המון מיימדים וכשזה מגיע למציאות מדומה השמיים הם הגבול, יצירת אומנות שתלויה על קיר במוזיאון קמה לתחייה, חדרי משחק ענקיים הפתוחים לקהל הרחב, מחקרים והתנסויות בתחום הרפואה ועוד רבים אחרים.

הרצאת הפתיחה של פרופסור ג'ן וון החוקר את תחום המציאות המדומה כבר שנים רבות הראה נתונים מדהימים שעולם המציאות המדומה הולך ומגיע למיימדים עצומים במיליארדי דולרים ומציין כי התוכן היום הוא שם המשחק. הפלטפורמות כבר מוכרות לנו פחות או יותר וכל ההשקעות של היזמים החדשים מתמקדות בעיקר בתוכן ויצירה של חוויות.

בקומה התחתונה ביותר האנגר בגודל של כ 3 דונמים המכיל את האטרקציות הסודיות ביותר שמיועדות לבאי הכנס שרוצים להשקיע בטכנולוגיות או  לרכוש זכיינות על תכנים מיוחדים שעליהם עמלו יוצרים במשך חודשים ואף שנים רבות.

יש למה לחכות הישארו מעודכנים

ספויילר קטן- שיתוף פעולה של VR2GO וחברה שווייצרית הולך להביא לישראל חוויה במציאות מדומה בטכנולוגיה שעוד לא הכרתם. ועד שנסיים את ההתאמות לשוק הישראלי הישארו במתח!

כנס ה VR העולמי בשוויץ
No Comments

Post A Comment