תאריכי השחרור של Nvidia GTX 1080 ו GTX 1070 הוכרזו

תאריכי השחרור והמחירים של geforce gtx 1080

תאריכי השחרור של Nvidia GTX 1080 ו GTX 1070 הוכרזו

Nvidia הודיעה על תאריך השחרור של כרטיסי המסך Geforce GTX 1070 ו GTX 1080 . זה אמור להיות כרטיס המסך החזק ביותר שמגיע לשוק אשר ישפר באופן דרמטי את ביצועי משחקי המציאות המדומה. המייסד, ג'ן-הסון הואנג, הודיע ​​כי יש לו כפול יכולת ביצועים ופי שלוש יעילות מאשר ל טיטאן X.

טיטאן X כבר ידוע בתעשייה המשחקים כאחד מכרטיס המסך האיכותיים ביותר בשוק, שאין לו מתחרים. אבל Nvidia השקיע מעל 3 שנים ומיליארדי דולרים ביצירת כרטיס גרפי ייחודי. במהלך המצגת, הואנג גם הכריז על היכולות שהיא תביא לפלטפורמת המציאות הווירטואלית. בעזרת היכולת של כרטיס זה, יוכלו החשקים להנות מחוויה מעמיקה יותר והרבה יותר מציאותית.

90 FPS היא כיום הדרישה המינימלית הסטנדרטית בתעשייה.

Nvidia גם הודיעה על צורה חדשה של טכנולוגיה המכונה הקרנה סימולטנית מרובה המאפשרת מספר הקרנות בתוך מסגרת. החלק המדהים בכל זה הוא שזה מאוד ישפר את המבנה ואת החוויות הוירטואליות. הטכנולוגיה כולה של מציאות מדומה תוכל להפיק תועלת מסוג כזה של פיתוח טכנולוגי שמקדם את כלל השחקנים והמתחרים בשוק.

ההכרזה הגדולה השנייה במהלך המצגת הזו היתה מנוע סימולציה אקוסטית בזמן אמת. טכנולוגיה זו בפרט הולכת מאוד לשפר את חוויית המשחק שלנו על ידי השמעה של קולות אקוסטיים כדי לגרום לנו לתחושה יותר אמיתי במונחים של כיוון ומקור הקול.

Nvidia Geforce GTX 1080 ישוחרר בשבע עשרה למאי במחיר של $599. ועבור הכרטיס הגרפי עם היכולות הטובות בעולם, זה בהחלט מחיר נגיש והגיוני.

יכולות:

  • 9 TFLOPS
  • 8 GB G5X

Nvidia Geforce GTX 1070 ישוחרר בעשירי ביוני במחיר של $379. החברה יצרה מחיר בהחלט שווה לכל כיס על מנת לאפשר לשחקנים מכל העולם להשתמש בכרטיס זה.

יכולות:

  • 6.5 TFLOPS
  • 8 GB G5
No Comments

Post A Comment