גוגל רוכשת מ-HTC ב 1.1 מיליארד ד' את החטיבה האחראית על ה VR Vive והפלפאפונים

גוגל רוכשת מ-HTC ב 1.1 מיליארד ד' את החטיבה האחראית על ה VR Vive והפלפאפונים

חברת גוגל וחברת HTC חתמו על חוזה בסך 1.1 מיליארד דולר במסגרתו חברת HTC תעביר חלק מהעובדים שלה שכבר עובדים עם גוגל על הפיתוח של הפלאפון החכם שלהם the Pixel smartphones. בנוסף חברת HTC תספק גישה לגוגל לכל הנכסים האינטלקטואליים שלהם.

"כחלוצים בשוק הפלאפונים החכמים, אנחנו גאים מאוד בהיסטוריה של החדשנות שלנו. הרשת שלנו לסמארטפונים היא ללא מתחרים, יחד עם ה פורטפוליו UP שלנו, ויכולות ברמה עולמית של שילוב מערכות, תמכנו בגוגל בשווקים הרלוונטיים" אמרה CHER WANG, יו"ר והמנכ"ל של HTC בועידת עיתונאים "החוזה הזה הוא שלב גאוני בשותפות הארוכה שלנו, מבטיחים לגוגל דחיפה קדימה בחומרה תוך הבטחה להמשך חדשנות בתוך חטיבות הפלפונים ב HTC ושוק המציאות המדומה ב VIVE VR. אנחנו מאמינים כי חברת HTC נמצאת במקום טוב בו היא תוכל להמשיך את המורשת העשירה שלה של חדשנות ולממש את הפוטנציאל של דורות חדשים של חיבוריות ושילוב מוצרים ושירותים."

זהו חוזה ענק מכיוון שחברת HTC תקבל 1.1 מיליארד דולר, שיוכלו לעזור לחברה להמשיך ולבנות את תיק העבודות שלהם במציאות מדומה ולהשקיע עוד. שתי החברות חברו גם על מנת לפתח ביחד קסדת מציאות מדומה עצמאית כבר לעונת החגים הקרוב. קסדת המציאות המדומה העצמאית תפעל ללא צורך בפלאפון חכם.

"לחברת HTC שותפות ארוכת שנים עם גוגל ויצרה כמה מהמוצרים היפים והאיכותיים בשוק" אמר Rick Osterloh – Senior Vice President of Hardware בגוגל. "אנחנו מאוד מתרגשים ולא יכולים לחכות ולברך את הצוותים של HTC שיצטרפו אלינו לגוגל ויתדלקו את המשך החדשנות והמשך הפיתוח של מוצרים בשוק צרכני החומרה. "

ביצוע חוזה זה נתון להמון אישורים רגולטוריים ועליו חלים מגבלות לא מעטות. את החוזה הסופי צפויות החברות לסגור בתחילת 2018. בפרסום הסכם חדש זה תמו כל השמועות על האפשרות שחברת HTC תמכור את אחזקותיה המלאות או החלקיות בחברה.

לפוסט המקורי

No Comments

Post A Comment